BEAES

Je to vtip, nebo pravda?

Muži jsou jako telefon, buď jsou obsazení, nebo je to omyl.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Toto je však jen ženský názor. Nezapomeňte, že taky zvoní-po výplatě.

Další odpovědi
straširybka

někdy se taky dá někam dovolat 🙂

dudu

Části se také nešetrným zacházením vybila baterka?

anonym

PANÍ BEAES DOBRÝ DEN.JÁ ZASTÁVÁM NÁZOR,ŽE ŽENA JE ZCELA JINÁ A MUŽ JE TAKÉ ZCELA JINÝ. BEZ VZÁJEMNÉHO POROZUMNĚNÍ-LÁSKY A TOLERANCE BYCHOM NEMOHLI ŽÍT SPOLU.NEMŮŽEME TAKÉ HÁZET DO JEDNOHO PYTLE MUŽE A DO JEDNOHO PYTLE ŽENY.
KAŽDÝ MUŽ A KAŽDÁ ŽENA JE JEDINEČNÝ A NEOPAKOVATEL­NÝ.RUKU NA SRDCE-NEJSME NIKDO DOKONALÝ.---ZAJ-PO

Zdroj: PRAVDA

Cullinda

Ano, myslím že většina zajímavých mužů je již rozebrána.. A jsou pečlivě střeženy. :)
Proto se stále více setkáváme s těmi opačnýmy typy..

ten který je

Nezapomente že když budete přístroj opatrovat a opečovávat jako v bavlnce tak bude přístroj fungovat a bude spokojenost.:-D

quentos

realita, ale totéž platí o ženách