danasos

Je to vtip?

Zdravím, narazil jsem na jedno video. Je to prank – vtip ale nerozumím jak to udělali? Láhev je skleněná a rozbila se o hlavu(původně jsem myslel že lahev hodili o zem ale ne!) Přece si neubližovali jen aby natočili video, navíc když to má být vtip. Nějak mi to hlava nebere jak to udělali. Zde odkaz na video: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=dEPef5M9-VU&list=PL2lip­TvSt90gSd5zBLDyj­m609PhXGBjAU&src_vid=Hr­BSLLUS22o&fea­ture=iv&annota­tion_id=annota­tion_2734492313

Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Spíše bych „prank“ přeložil jako vylomeninu či ´nachytávku´ – jde o to, jak na takové násilí zareagují okolojdoucí/o­kolostojící li­dé.

Další odpovědi
led

Nie, nie je to vtip…Technicky je to veľmi jednoduché, ide o vopred upravenú fľašu zo ´skla´, ktorého črepy nesmú mať ostré hrany a je ľahko rozbitné.
Ale vo videu ste sa ako aj väčšina divákov venovali tomu nepodstatnému, technickému riešeniu a nie myšlienke videa:
Násilie konané na jednotlivcovi uprostred davu býva často prehliadnuté ako čosi, ´čo sa ma netýka, to nie je moja starosť´.

Quimby

Jedná se o lahev, která není z klasického skla. Používají se ve filmech, protože vypadají jako sklo, ale je to jen plast a nebolí to.
http://www.smooth-on.com/gallery­.php?galleryid=432

anonym

Cukrové sklo je na hrubou sílu moc tenké. Leč to zkrátka nebude normální sklo…