SINGO

Je to vtip?

http://www.stre­am.cz/uservide­o/679052-na-slovensku-se-pry-zjevil-satan

Opravdu toto vysílaly v hlavních zprávách? Telenoviny tam napsáno nevidím ani aprír…

Doplňuji:
Já myslím že ten kdo to schválil aby se to odvysílalo musel být zfetovanej stejně (možná o něco víc) jako ten cigán co ho odnesl SATAN.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Pročpak ho asi vrátil?

Další odpovědi
arygnoc

dyk, more, a ty tomu neveriš?
šak ti to hovoril jako romak romakovi, nye?

:))))

aspoň vidíme, čo nového na Spiši.

anonym

a potom věř blonďákům…:D

naprosta blbost,ja si teda myslim že si to chlapec vymyslel.,
Doplňuji:
a jestli ne tak se ani satanovi nedivim že ho pustil 😁

Drap

Proč vtip. Novináři kolikrát vymyslí i větší blbosti a nejen novináři i někteří lidé se rádi dostanou do televize.

Kohut57

Dneska je možné všechno, i to že satan cikána vrátí. To by se dřiv nestalo.

briketka10

cha chá chtěli být jen zajímavý :D

aramah

Satan, chudák si spletl satanče.:-D
Že by ve správách už taky zblbli?

Damiana

Už ani Satan s Cikánem nic nezmůže! Co teprve my, tady – v ráji sociálních jistot?! 🙂
K tomu, že televize dala ve zpravodajství prostor takovému narušenému, zcestnému blábolu, hodnému (snad) zařazení do určitého, specializovaného typu pořadu, snad ani nemá cenu se jakkoli blíže vyjadřovat…
Btw, víš jaká jsou nejhorší čtyři slova, která ti Cikán může říct?

  • Jsem tvůj nový soused.

led

Tak to dopadne, keď režisér televízneho vysielania už nevie, čo dať do správ.
Kľudne tomu verte, my v mestách , sme na satanov zvyknutí, stretávame ich denne, jazdia v luxusných autách, ale čo chudáci na vidieku, kde ani vtáčika letáčika nieto.
Doplňuji:
Noviny tv joj – to sú hlavné správy

bolak

Ježišmarjáááá, plná ves bubáků a bojej se chlapa se zánětem spojivek.