Lublan

Je to vratná láhev nebo ne?

Dobrý den, chci se zeptat, zda je toto vratná láhev nebo ne. Není na ní napsáno vůbec nic vratná/nevratná

je to tato sklenice „RELAX VÍČKO“ http://www.im­gup.cz/images/2017/10/­08/relax-0-25l-100-jablko-sklo-se-spec-vickem146182458­3I.jpg

Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
jáára

Ji projeď automatem a víš to hned.

Kepler

Myslím, že vratná není, ale všechny obchody s výkupem lahví by měly mít vyvěšený seznam, které lahve vykupují a které ne. Můžeš se taky zeptat pana Svěráka, ten je na Vratné láhve expert 🙂