nechtic

Je to vir či jinej brajgl?

Počítač se mi stále z ničeho nic vypíná. Buď už při bootování nebo po nějaké chvíli. V momentě kdy šlape a já potřebuju restartovat, tak se ozve anglická hláška (tuším, že na konci se ozývá fuck you) a vypne se. Potíž je v tom,že počítač nemůžu prohnat antivire jelikož,když ho spustím tak se počál vypne. Prosím o radu. Dík
Doplňuji:
Tomu nerozumím,na jaké zdrojové stránce?

Odpovědi
Dandi

Podívejte se na stránku ve zdroji a zkuste tam najít příznaky toho Vašeho viru. Můžete tam nalézt řešení. Fuck you není žádná systémová hláška, ale na 100% nějaký virus.

Zdroj: http://www.viry.cz/

LuciJe

Pokud nejste počítačový expert, odneste to do servisu. Oprava by Vás neměla stát závratnou sumu a pokud nevíte, co je přesně problém, těžko se Vám ho podaří odstranit.

alenka901

zkus přeinstalovat OS mě to pomohlo

Attack-design

měli jsme podobný problém, byla to chyba harddisku