adri26

Je to vir?

Dobrý den,když jsem si na facebooku na mém profilu timeline prohlížela své příspěvky,tak potom tam úplně dole je,kdy jsem se narodila.Je tam prostě datum mého narození,ale je tam,že příspěvek jsem přidala 1.1.1970.A to je blbost.Nevíte co to je?Není to třeba nějaký vir?Nebo já už nevím.Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Děkuji.Ale teď jsem si ke svému účtu změnila heslo a znovu se koukla na to datum narození a to 1.1.1970 zmizelo.

Odpovědi
Hornisse

Pravděpodobně jde jen o chybu v systému. 1.1. 1970 je v unixových (linuxových) systémech považován za čas nula. Pokud tedy někde na serveru došlo k chybě a místo skutečného data odeslání se uložila nula, zobrazilo by se to takto.