Kepler

Je to vhodný materiál pro inkontinenční pleny?

Soudě podle názvu e-shopu „SUCHÉ DUPKY“ by to mohlo být ono! Vypadá to, že by mohly být velmi odolné i proti masivním výbuchům stolice.

https://www.suche­dupky.cz/svetro­vina-prosevy/

Odpovědi
ivzez

Těžko říct.
(Obávám se, že tu moc odborníků na inkontinenční pleny nebude.)

aliendrone

To vážně netuším, ale klidně si z nich udělej třeba obklady na prděl v případě potřeby. Spíš mne zajímá, PROČ se zajímáš o „suché dupky“, místo abys řešil „mokré pupky“, když ti tvůj kámoš Parkinson na něj každou chvíli rozbryndá pivsona. ;) :D :D

Dochy

Bych čekal, že tady bude odkaz na ty motorky 😉