jirka F

Je to velká chyba když člověk pomáhá a zpanikaří a zavolá na nesprávné číslo tísňového volání?

Je to chyba když chce někdo poskytnout první pomoct a zpanikaří a zavolá místo záchrané služby třeba Hasiče a nebudou mu za to nadávat že si spletl číslo.

Já si myslím že asi ne ale fakt nevím co se stane

Nejlepší odpověď
Drap

Může se to stát. Všechny tyto složky jsou vzájemně propojené, takže tě přesměrují.

Další odpovědi
dědapetr

Zavolej linku 112 ta obsahuje všechny,Polici­i,Hasiče,Zachran­ku.Jen řekneš koho chceš a oni tě spojí.

Löwe

Nic, hasiči tě přepojí na záchranku.

led

Pri záchrane zdravia a života je lepšie sa pomýliť a zavolať nesprávnu záchrannú zložku o pomoc, než nevolať vôbec.
Záchranné zložky majú medzi sebou spojenie a zariadia potrebné.

marci1

Pokud se jedná o tísňové volání a je opravdu nutná pomoc lékařů, tak se hasiči zlobit nebudou a pomohou volajícímu, neboj. 🙂