guruuuuu

Posledních 14 dní mi erekce nevydrží déle než čtvrt hodiny, je to vážný problém? Čím to může být?

Kdyz jsem zacal cca pred pul rokem s pritelkyni, tak sex byl uplne v klidu delali sme to i hodinu v kuse.A posledni 2 tydny mi vzdycky stoupne, je tvrdej pevnej a po treba 15 minutach buseni zvadne, tak ho pritelkyne pohoni a je zase v klidu, ale bohuzel zase jen na chvili… neni to treba tim, ze honim, kdyz je v praci? Ze dost honim a pak je nepouzitelnej? Jinak jsem zdravej sportovec…dokaze mi nekdo poradit nebo oduvodnit? Diky
OKAYYY

Nejlepší odpověď
led

„dokaze mi nekdo poradit nebo oduvodnit“
Ano, doc. MUDr. Radim Uzel, CSc. v Ordinace.cz: http://www.or­dinace.cz/auto­ri/profil/radim-uzel/

Další odpovědi
anonym

Je to vážné, Jak tak čtu, tak přítelkyně ve věčně v práci a ty nemáš …
Sakra, čím vůbec klepeš do klávesnice ?

mosoj

Hodinu? tak to je tak pro koně.

Agneta

Čím to může být? Asi máš stejné hobby jako Lamalam (střelba a porno):DDD
Ale i ta tvoje „hodina v kuse“ je podezřele málo. Pokud ti ještě nikdy nešly dvě hodiny, tak to teď chápu…musíš se léčit, neboť to máš vážný problém – takový by u mně dostal hned kopačky…:DDD
Moje diagnóza: máš okamžitý zákaz tvé hříšné činnosti, navštívíš katolickou bohoslužbu, a vzápětí se přihlásíš ke zpovědi…a pozdravuj ode mne pana faráře, už se u mne dlouho neukázal:DDD

lexx

není to problém, je to obranný mechanismus organismu, přírody, jo Tvůj věk, ten by ledacos napověděl

Kamix

Ahoj, nic si z toho nedělej, taky jsem jeden čas měl problémy s erekcí. Většinou za to může stres nebo vyčerpání. Já jsem si na to objednal přes https://proerek­ce.cz/ nějaké doplňky stravy a ty dost pomohly, tak zkus jít třeba touto cestou.

Sonka Pop

Nepříjemná situace. Znám ji a dovedu si představit, jak se asi cítíš. Ale třeba to trápí i jeho. Já bych mu zkusila koupit pilulky long effect od amante. Ty jsou senzační. Jsou určené na navrácení sexuálního apetitu a ze zkušenosti u mýho chlapa vím, že to funguje.

guruuuuu

Je mi 26 :)

guruuuuu

jak to myslite hosi? jak cim klepu do klavesnice ? :D jak pro kone? :D
prcame kazdej den nemam nouzi o sex :)

anonym

… lepši ptáka v hrsti…

RyuzakiKate

Tak trošku naslouchej svýmu kamarádovi, jestli už náhodou není, chudák, celej vošoupanej…