Je to vaše jedna z výmluv, jak se zbavit dotěrné osoby?

Mezi dveřmi stojí dotěrná osoba a abyste se ji zbavili, řeknete, že máte cibulku na sporáku?
Doplňuji:
… a ta vaše reakce by byla stejná, kdyby se jednalo o tchýni či tchána? 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

Ne – „dotěrnou osobu“ normálně pošlu do ´pryč´ – nebo i do pr*ele – podle stupně dotěrnosti…
;-D
Doplňuji:
K Doplnění: To ne, vzhledem k tomu, že mezi bydlištěm mým a ´tchánů´ bylo něco přes 300 km, nestavovali se tak často a nenadále, abych je nepozval dál…
😉

Další odpovědi
anonym

Ne, omluvím se, že nemám čas, pozdravím a zavřu. Jednou to nechtělo takhle proběhnout, musela jsem si zavolat na pomoc naši rotvailerku a bylo po problému 😁
Doplňuji:
Samozřejmně, to by byl jiná, tchýni jsem měla ráda, i tchána, ti mohli přijít kdykoliv

bolak

No udělal si chybu už tím že si ji vpustil mezi dveře. Já první co jsem udělal, je že jsem odpojil zvonky, takže osoba před barákem mě teď neruší svým zvoněním. Když se náhodou dostane dovnitř až ke dveřím bytu (takzvaně „nedá si pokoj“) a zaklepe na mé dveře, tak než otevřu, nebo lépe řečeno než vůbec vstanu z postele, ověřím si její identitu zařváním přes pokoj, kuchyň a chodbu „KDOJÉÉÉÉÉÉ“ no a když se mi odpověď nelíbí, zařvu „NEJSME DOMÁ“ a je vyřešíno.

Jenom málokterej blbec klepe dál, když ví že nejsme doma.

marci1

Ne, cibulka by byla cítit, krásně by voněla. Normálně jí řeknu, že jsem právě na odchodu z domu. 🙂
Doplňuji:
„Chytrý“ zeť nebo snacha přivítají tchyni nebo tchána s otevřenou náručí. 🙂

zjentek

mě místní dobře znaj a proto ani dotěrné osoby mi mezi dveřmi nestojí ..když je to pak „někdo novej“, vystačím si s „di do ři.ti“ a pokud jsou vánoce a nebo mám jinak dobrou náladu, nic nepokazí ani „táhni“ a nebo „zmiz“ ..s tou cibulkou je to hodně drsný, to ti povim

suaeda

Záleží o koho se jedná. Když zazvoní sousedi, tak u nás naštěstí jsou slušní lidé, kteří nikdy nezdržují. Takže během chvilky je vše vyřízeno a domluveno.
Pokud se jedná (nyní spíše již jednalo) o různé podomní obchodníky s nabídkou zboží, energií, nebo jehovisty (ti chodí pravidelně před vánoci) tak slušně řeknu, že nemám zájem a zavřu dveře.

anonym

cibule nebo pistole?

lota

Tuhle výmluvu opravdu nepoužívám. Cibulka na sporáku by musela jít cítit, takže bych se bála odhalení…

gagaga

cely zivot misto " vymluv " pouzivam omluvu
je to tak lepsi nejen pro ty druhe, ale hlavne pro me samotnou

nemam duvod "lhat " , ani nikoho urazet, vyhazovat ..ponizovat ..

reknu jen : omlouvam se, ale nemam zajem..dekuji ..

noo, reknete sam… je to tak tezke ? :)

  • iv-

anonym

I tehdy, když ti vrazí nohu mezi dveře? Promiňte, já nerada vám skřípla nohu. Nemám volat rychlou ? 🙂

gecco

Barbakane – dovedeš si vůbec představit variantu, že ti (tobě osobně) někdo dá „nohu mezi dveře“?
;-DD
I Jehovisti ucouvli, když jsem zavíral branku…
___
Je to hloupé, je to nepříjemné (vůči těm ´menším´), ale – podle mne pořád funguje – „můj dům, můj hrad“ – a dokážu si jej obhájit…
___
A i proto si ´hájím´ i ty mnou obhajované lidi (no jo, jsou to, většinou, baby), které si nemohou zjednat ´pořádek´ párfackami…
HRMFCKGRJJJCHCHCH…
😉
Nějak neumím ten pocit vyjádřit artikulovaně…
;-DDD

gagaga

i tak :)
nesnizim se na jejich " uroven "
a nohu bych jim nikdy neskripla :)

gecco

Že jo?? „Skřípnout nohu“ – jak odporné by to bylo násilí…
😉
Já to taky nedělám…
😉
Ale už jsem jich ´pár´ z ´baráku´ vyprovodil – protivné a lhavé hajzlíky (nebo jaký by byl správný termín?) – slušně je doprovodím do výtahu a poté před vchod – a zamknu za nimi…
😉
Já vím, že je mi to houbeles platné – ale tak njak se cítím líp…
;-DDD

gagaga

no, mozna si tu jenom hraju na frajerku, protoze ke me , kdyz nekdo prijde (tak jednou za rok ) , tak jsou to tak hodni lide, ze je mi jich i lito :)

gecco

gagaga → to se máš…
Já bydlím, momentálně, v paneláku – a tady se vyskytuje tolik různých ´existencí´…
Jo – lidi, kteří jdou navštívit mne, jsou „hodní“ a vítaní.
Mnohem častější jsou ale ´návštěvy´ těch, kteří mne chtějí okrást – ať už skutečně či obrazně vyjádřeno – a ty ženu ´svinským krokem´…
😉