Avatar uživatele
Mekel

Je to varovný signál?

Dobrý den, začala jsem chodit s novým klukem (23) ale co mě překvapilo, jsou komentáře, které píše po FB.
Je přední fanoušek ČT24 na FB. Komentoval nějaký příspěvek k Babišovi a napsal tam, že je lhář a prolhaná svině a dal tam emotikonu prostředníků. Pak komentoval příspěvek vládní nařízení a napsal tam zmrdi s několika prostředníky.
To takto kluci píšou normálně po FB?

Zajímavá 0 před 1181 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Ano, je to varovný signál. Takto se vyjadřuje jen nenávistný ignorant. Prostě blbec, aniž bych nějak fandil Babišovi. Radil bych dál od něj.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Má názor a nestydí se ho vyjádřit. Proti zlu se má bojovat a svini nazvat klidně pravým jménem.

Pochopitelně, že pokud hledáš pro partnerský milostný život Babišovce, budeš muset být nepatrně gerontofilní. Ale to se zase budeš v dalším dotazu ptát, co dělat s partnerovou sexuální disfunkcí.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Alesh Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Ano, vybírat si partnera podle jeho komentářů na FB mi připadá jako varovný signál. Děti, vy se z těch sociálních sítí jednou úplně zblázníte!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mr. Marek

Ne, takto normálně nepíšeme, já tedy opravdu ne. Máš asi ,,dobrý" vkus.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

Takhle se úplně nevyjadřuju, ale v zásadě se s ním dá souhlasit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ano, je to varovný signál.
Znám pár lidí co tíhnou k podobnému vyjadřování. A nemusí to být vyloženě špatní lidé. Ale bacha, někteří se tak jen uvolňují na internetu, jiní mají tendenci řešit v podobném duchu jakékoli názorové neshody.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek