jirka F

Je to v pořádku, když jdu spát ve 23:00 h a ráno vstanu až v 9:00 h?

od 20:20 asi tak se dívám na televizi do 22:35 pak si ještě do 23:00 čtu a potom usnu a spím do 9:00 h.

Nejlepší odpověď
gecco

a) ano

Pokud ti to takto vyhovuje a máš čas…
😉

Další odpovědi
lexx

d) jiná možnost(napište v komentáři)

pokud nikde nepracuješ tak v poho

anonym

d) jiná možnost(napište v komentáři)

  1. Děťátko potřebuje mámino prso, aby potom, až vyroste v plné síle a kráse se mohlo množit jako ostatní a popř. žít non-stop.

ptáč

a) ano

Máš tady kamarádku, jestli sis nevšiml.
Pumík. Napiš jí.

da ny

NE
Ideální by pro imunitní systém bylo jít na kutě před 22h a od 22h spát 🙂
Jinak dobré ;) Pokud Vám to vyhovuje a můžete si to dovolit z časových důvodů, je to vlastně téměř ideální.

marci1

Doporučená doba spánku pro předškolní děti – 9 až 10 hodin v noci, k tomu 2 až 3 hodiny přes den.
Doporučená doba spánku pro školní děti – 9 až 11 hodin.
Doporučená doba spánku pro dospělé – 7 až 8 hodin. 🙂
http://www.ule­kare.cz/clanek/spa­nek-skodi-ho-moc-i-malo-kolik-je-tedy-tak-akorat-17198

jirka F

nechápu 4. otázku ????

anonym

Život je podvod,napřed vás nechají vyspat a vykrmí si vás a pak vás společnost zapřáhne jako vepře z mrazíka.

jirka F

teda 3. otázku nechápu ????

anonym

teda odpověď…