Je to UFO?

Šel jsem k oknu zatáhnout závěsy abych mohl jít spát, zítra musím na urologii a venku svítilo nějaké nezvyklé světlo. Běžel jsem tedy pro fotoaparát a vyblejskl to. Nevíte co to může být? Na ulici nikdo nebyl tak nevím co o tom budou zítra hlásit v televizi.

http://img.na­dapenny.com/t20/103­04/nadap180431258­020231.jpg
Doplňuji:
To nebyly žárovky, ufoni používají studené světlo!!!

Nejlepší odpověď
iq

Je to taková stolní stříbrná lampička se třemi led diodami, kterou máš na fotce z jedné z předchozích otázek. Je to odraz z okenní tabule,ale jestli jsi to viděl lítat,tak to si asi ještě spal 🙂

Další odpovědi
Miroslavst

no vypadá to tak, ale odhadoval bych to spíš na odraz lustru v pokoji :D
Tři žárovky.

Jahoda

Tohle jsem z okna opravdu viděl?? Mně se to nějak nezdá…

roxy52

Nemáš spíš strach z urologie a nevidíš už všechny svatý???

Mili @

No to je přece jasné! Je to UFO!
A lítalo to nebo ne???
😁

ixpektix

to jsem ještě neviděl UFO by to klidně mohlo být tím jsi mě dostal !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!! Kde a kdy jsi to vyfotil ???

anonym

iq odpověděl správně. Je to montáž 2 obrázků.

anonym

Tady je to úplně nahoře.
http://img.na­dapenny.com/t20/103­04/nadap182901864­570237.jpg