Nika29

Je to typ deprese? Stalo se vám to taky?

Jsem dívka, je mi 17 a nemám přítele, ale mám spoustu přátel. Občas se mi stane, že mám špatnou náladu, někdy až depresi a nevím z čeho. Ale dnes jsem zažila něco jiného, něco co se mi ještě nestalo. Najednou mě přepadla tak špatná nálada, že jsem se rozbrečela kvůli tomu, že mi přišel jiný odstín barvy bundy než jsem si objednala. Stalo se to někomu taky? Nebo něco podobného? Nebo alespoň víte někdo co s tím?

Nejlepší odpověď
ivzez

To není deprese.

Další odpovědi
Kelt

Protože dodavatel nedodal požadované zboží, tak to můžeš reklamovat. Dostaneš zboží, jaké chceš sice později, ale přece. A jaké z toho plyne poučení. Nečekej, že se ti všechno splní. Každý se může zmýlit, nebo můžeš na dodavatele nadávat. Sice se ti uleví, ale nic nevyřešíš. Taky můžeš bundu někomu prodat a objednat znovu. Ale tady asi nepíšeš, co s bundou, jak to řešit. Ty potřebuješ vyřešit tu depresi. Ale to deprese není. To je pouhé zklamání, náhoda. A jak se dostat z deprese. Zazpívej si, něco si uvař, dělej něco, co děláš ráda, pohybuj se a představ si, že jsi vyhrála něco. Zvedni ruce ve vítězném gestu.

Kazatel

Tento typ úzkosti a lítosti není nic neobvyklého a se dá snadno zahnat, sexem.

aliendrone

Nejsem odborník, ale TŘEBA je to ten STRAŠLIVÝ, dokonce i drsnými muži obávaný PMS! https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Premenstru­a%C4%8Dn%C3%AD_syn­drom ;) :)