Avatar uživatele
Lgee

Je to trestný čin, pokud dá někdo holce iPhone za to, že se s ním bude líbat?

Pokud dá někdo holce iPhone za to že se s nim bude líbat je to legální?

Je to trestný čin?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Zjentek: proč dar? Je to něco za něco..

Hlasujte v anketě

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1638 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dubraro

Ne

Je to legální. Ale taky hloupé.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Ano

Ano, je to legální, ale padlé na hlavu.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Ano

Ano, ale měla by zaplatit darovací daň. Pokud je nezletilá, dar by měl nejspíš převzít zákonný zástupce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Ne

Nikoli.

Nejblíže to má k trestnému činu svádění k pohlavnímu styku (pokud holce nebylo 18):

§ 202
Svádění k pohlavnímu styku

(1) Kdo nabídne, slíbí nebo poskytne dítěti nebo jinému za pohlavní styk s dítětem, pohlavní sebeukájení dítěte, jeho obnažování nebo jiné srovnatelné chování za účelem pohlavního uspokojení úplatu, výhodu nebo prospěch, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo peněžitým trestem.

(2) Odnětím svobody na šest měsíců až pět let bude pachatel potrestán,

  1. spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 na dítěti mladším patnácti let,
  2. spáchá-li takový čin ze zavrženíhodné pohnutky,
  3. pokračuje-li v páchání takového činu po delší dobu, nebo
  4. spáchá-li takový čin opětovně.

Líbání v obecně chápaném slova smyslu (vzájemný kontakt úst) není pohlavním stykem ani jiný srovnatelným chováním za účelem pohlavního uspokojení.
Tento trestný čin postihuje dětskou prostituci a ostatně ani zdravým selským rozumem nelze považovat nabídnutí popsané transakce za iniciaci prostituce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Babsi

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Ano

Trestný čin to bude jen v případě, když ta dotyčná holčina bude pod 15 let. Každopádně pokud dáš někomu komu je 15let+ iphone s tím, že ta osoba bude muset provést nějaké úkony na tvém kašpárkovi, tak by s tím neměl být žádný problém.

Každopádně pokud se po obdarování rozhodne ta osoba, že s tvým kašpárkem nechce mít nic společného, tak nebudeš mít žádnou možnost si tento úkon vymoci a je dost pravděpodobné, že přijdeš i o telefon.

Pokud by ta osoba měla provést trestný čin, tak by jsi to mohl odnést taky, pokud ta osoba bude sdílná s policií…

Upravil/a: Reezo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ne

Ne není, může jí dát cokoliv, pokud má pocit, že líbání má pro něj takovou cenu a zároveň pokud na to má. Nikdy by mě nenapadlo, že by mi muž dal iPhone za líbání. Líbala jsem se vždy jen z lásky. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pravo

Ano

Pokud je jí méně než 15 určitě, pokud je jí mezi 15 až 18 záleží na policajtovi který to bude řešit, pokud je jí přes 18 tak v případě, že ten jafoun nebude fungovat ač si ho vydával za funkční, tak to nahlásí jako znásilnění a trestné to určitě bude ;)

Paní ta 100 dolarovka je falšná. Tak to jsem byla znásilněna …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lgee

Zjentek – jaký dar? Je to něco za něco…

před 1638 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Jasně, to znám- dávej ženským materiální věci a ony ti za to daj svý tělo… Tywoe tak TOHLE DOGMA je už DÁVNO PŘEKONANÝ a překonaly si ho samotný baby, svou rovnoprávností a MeeTooem!!! (;

před 1638 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Já neříkám ze to chci dělat, jen se ptám na teoretickou otázku.

před 1638 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Čistě teoreticky? Tak či onak, ona VŠUDE zdůrazní, že's jí ten mobil daroval. ŽE JSI blb, který jí dal mobil, protože jsi z ní „hotov“ a že by se tě nikdy nedotkla. Že si za něj obdržel pusu NIJAK nedokážeš! Čistě teoreticky je to úplně fuk, pokud slečna nemá koncesi na líbání, mobilem nezaplatil's, nýbrž daroval's!

před 1638 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

zjentek, dávam palček

před 1638 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

No tak jistě, díky. Popsal jsem jen charakteristiky slečny, na kterou se ptal, tal mne zase neukamenujte (;

před 1638 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

…a kde mám ten palček?

před 1638 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Nenárokujte si fyzicky, lebo inak budete musieť odviesť daň z príjmu 🙂

před 1638 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Kéž by, led, kéž by… (;

před 1638 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

…nezaplatil's za služby.

před 1638 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Chápu pak by mě mohla udat na policii ale třeba bude chtít vyzdimat ještě víc mobilů :D

před 1638 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

a nenapadlo tě třeba, že i bez „líbačky“ může říct, že jsi ji líbal a že chce telefon?…a navíc polibek není trestný…píšeš holce, tak předpokládám, že je to nějaká vrstevnice…pokud bys byl starý chlap a líbal nezletilou, mohlo by se to považovat za ohrožení mravní výchovy mládeže, ale pokud jste nezletilí oba, je to normální v době pohlavního dospívání …ale jestli ti můžu poradit – muckat se s někým, kdo za to chce phone, je naprostá blbost…

před 1638 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Sakra a kdo píše že něco z toho chci používat v životě? Byla to jen hypotetická otázka a každý to zde hned bere vážně.

před 1638 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Jo, muckat se za mobil je BLBOST! A bacha- mobil je víc než líbačka, je to nepoměr!!! Cleba stojí dvacku- to je poměr, je to vyvážený. Ale mobil a líbání? Ještě řekni, že jde o SMARTFON!!! Co by asi tak později chtěla za „tamto“? VRTULNÍK? + anál třeba LEDOBOREC? Se prober…

před 1638 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Psal sem iPhone to je smartphone.

před 1637 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Kde Žiješ? 20,– za chleba? Mi ho máme za 30,–

před 1637 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek