Mekel

Je trapné se zeptat kamarádčiny kamarádky, jestli její kluk neví o nějakém nezadaném kamarádovi?

Ahoj, včera jsem šla poprvé s kamarádkou ven. Poprvé mi představila svoji kamarádku a jejího nového kluka. Oba dva byli moc fajn.
Myslíte, že by bylo hodně trapné, kdybych se té kamarádky zeptala, jestli ten její kluk neví o nějakém nezadaném kamarádovi?

Odpovědi
nyjono

Trapné to není, ale není vhodné se ptát na prvním, druhém nebo třetím setkání.¨
Na toto je lepší se asi zeptat, až když se trochu znáte.

Kelt

Jestli se ti ten kluk líbí, tak chvíli počkej a snaž se nenápadně dozvědět, jaký je. Určitě o něm budou mluvit. No a neuvádíš věk, takže nevím, zda máte 14 roků nebo 2 x či 3 x více.

da ny

Je to více, než trapné.

Alesh

Určitě to trapné není, trapný ale může být ten způsob, jak se zeptáš. 😉

Justin1

Tenhle způsob seznamování bych zkoušel až jako poslední možnost, kdybych měl pocit, že to nejde nijak jinak. Myslím, že je těžké dělat někomu dohazovače a neznat ho tak do hloubky, aby bylo možné odhadnout, koho je vhodné mu dohodit. Kromě toho by dohazovač měl dostatečně dobře znát i dohazovanou osobu a mít její souhlas. To už jsou podmínky, které není snadné splnit. Jinak si myslím, že pokud to je možné, je lepší si partnera vybrat napřímo než si ho nechat dohodit, ale taky vím, že nemusí být dost možností to udělat napřímo. Mohla bys zkusit nějakou důvěryhodnou seznamku (bude to pravděpodobně stát nějaké peníze), která si prověřuje svoje zákazníky, aby nedávala prostor podvodníkům.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.