VelkejDíDí

Je to taková stupidní otázka, ale nezdá se vám, že čím jste starší, tím víc jsou dny rychlejší?

Je to tak i u vás? Že by se čas ve Vesmíru zrychloval? 😁

Nejlepší odpověď
beer

Čas se nijak nezrychluje, vteřina je stále vteřina ))
A máš pravdu, je to jen zdání, které nás provází celý život – v dětství nekonečné čekání na Vánoce, na prázdniny,,, a teď najednou všechno uteče jak splašenej zajíc. Příklad: vžyť jsou za chvíli Vánoce! ))

Další odpovědi
marci1

Samozřejmě, že zdá, ale pokud se nám to zdá,tak je to právě úplně v pořádku. Znamená to, že žijeme život, jaký nás baví, že máme ty správné zájmy, koníčky, radosti. Pokud bychom se „nudili“, zdálo by se nám, že se vlastně čas a život zpomaluje. 🙂

iceT

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cas-je-muj-nejvetsi-nepritel

led

Pokiaľ človek má čo robiť a aj robí (nemyslím pracovný pomer), čas mu ubieha rýchlejšie bez ohľadu na vek. Pokiaľ len tak sedí, čas sa mu vlečie… https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i­mages?q=tbn:AN­d9GcS1Xq56E2ThGA_E­olRCm_M3TJK88N­73J4nOqL5iAqeX­KcPlV21-Fg

Andre5000

Mě se zase zdá, že mám narozeniny čím dál tím častěji.