Spartaboy

Je to taková katastrofa dát si v 11 večer jídlo?

Maminka mě kvůli tomu terorizuje jsem dospělej a ona pořád rozkazuje. A všichni ji musí poslouchat, jinak jsou to blbci neschopní, kteří si nechtějí nechat poradit a to ji hrozně štve, protože ona všechno ví nejlíp. Není horší chlastání alkoholu nebo kouření cigaret? Je lepší hladovět? Takovej vztah, kdy matka neustále rozkazuje, zakazuje a vyhrožuje dospělému synovi je nemocnej a vadnej a bylo by možná dobré jít k psychologovi, protože to rozhodně není v pořádku. Syna, tedy mě, to poškozuje a není to vůbec normální.

Nejlepší odpověď
Kepler

I když to lékaři nedoporučují, není to žádná katastrofa. Osobně jím kdykoliv, když mám hlad a to je přece přirozené. Hladový prostě neusnu, po zalehnutí přede mnou defiluje celý obsah ledničky a jakmile si ujasním na co mám největší chuť, útok je zahájen.

Další odpovědi
annas

Vím, že mně málokdo bude věřit, ale existují orgánové hodiny.

V době od 23–5 hodin:

Základní orgány trávicího systému odpočívají. Pokud jim v tom nevhodnou či příliš pozdní večeří bráníte, začnou dělat potíže. Hrozí těžký žaludek, bolesti střev, průjem, zácpa, zvracení, pálení žáhy, žlučníkové záchvaty aj. Potíže zmírní bylinkové čaje – například mátový, opět ne vřelý, ale teplý cca 30–40 stupňů"

Jeden z mnoha odkazů.

https://www.svet­zeny.cz/zdrava-a-krasna/zdravi/har­monogram-vaseho-traveni-podivejte-se-kdy-je-nejlepsi-jist

Ale i lékaři radí „Jezte nejpozději dvě hodiny před spaním, radí lékaři. Co se stane, když to porušíte?“

Zdroj: https://euroz­pravy.cz/veda-a-technika/veda/225961-jezte-nejpozdeji-dve-hodiny-pred-spanim-radi-lekari-co-se-stane-kdyz-to-porusite/

https://www.no­vinky.cz/veda-skoly/clanek/nes­pravna-strava-skodi-vic-nez-koureni-40279681

Maminka má pravdu, až budete starší, možná si na její slova vzpomenete. v nevhodnou

Źijete sice svůj život, ale nesprávná strava v nevhodnou dobu škodí víc než kouření, ne hned, ale všechno se sečítá. Samozřejmě u každého je to jinak.

Kdo si uvědomí, že vidličkou a nožem si kope hrob? Jde o názory, záleží na tom, zda se domníváte, že je v noci , di dokonce vhodné vhodné jíst, nikoliv spát.

Alesh

Se odstěhuj…
Jinak jíst na noc je úplně v pohodě. Krásně se nadlábneš, pak zatrávíš, určitě je to zdravější, než se ve fabrice natlačit během půlhodinové pauzy na oběd a pak jít kmitat na linku. Jít spát hladovej je nesmysl, ať si doktoři kvákaj, co chtěj, já to mám létama vyzkoušený a žádnej problém mi to nedělá.

anonym

Co na to říct. V 11 večer jíst není asi nejlepší řešení, protože před spaním je třeba odpočinku. Jsi-li dospělý, tak je to tvoje zodpovědnost a hrůza to není. Její připomínka je více než podnětná.

Po doplnění: Promiň Spartaboy, ale neznám vnitřní situaci, takže k tomu se vyjádřit nemohu, nicméně jsi dospělý člověk a máš svou zodpovědnost. Jíst takto pozdě večer není dobré, ale nejsi sám.

anonym

Není.

Souhlasím s Keplerem, jím když mám hlad. Ne když mi nějakej doktor řekne, že teď bych měl mít hlad a najíst se. Cpát si něco do obličeje, když jsem najedenej, jen protože je zrovna 5 hodin? Budu to žvejkat půl hodiny, funět, protože jsem plnej a pak toho půlku vyhodim. Blbost.

S člověkem, kterej všude byl a všechno ví nejlíp se jedná těžko, nejlepší je mu to odkejvat a rychle si jít po svym. Když ví, že je země placatá a ani fotky a videa ho nepřesvědčej, co se dá dělat?

Ale když je to rodina? Navíc kde bydlíte? To doktor nevyřeší, budete si muset najít vlastní bydlení.

Dochy

To jsem asi žil naprosto katastrofický život 😉
Jestli jseš plnoletej, tak se odstěhuj. V mnoha případech je to jedinej způsob, jak se stát skutečně dospělým.

iceT

Katastrofa to není, ale zrovna zdravé to taky není. Ovšem podle toho, co do sebe hodíš. Třeba já to řeším plátkem šunky nebo sýra, abych oblbla volátko.
Pokud chceš řešit vadný vztah, odstěhuj se, budeš vlastním pánem a budeš moct jíst, kdy se ti zachce.

Edison

Lidi neblázněte! Není dospělej!! Proděte si jeho otázky! Dospělost není o věku.