iceT

Je to takhle v pořádku?

Z důvodu nefunkce bluetoth jsem odnesla ntb k lidem,kteří mají větší povědomí o podobných zádrhelech,a následně mi bylo oznámeno,že je potřeba přinstalovat operační systém.Budiž,stalo se.Ten člověk mi vytvořil nějaké zálohy,abych nepřišla o data,která by se mi těžko sháněla znova,ale stejně jsem přišla o různé programy,které si musím znova naistalovat-program na vypalování,open office…atd,atd.Měla jsem říct přesně co chci,že,takže se ani nedivím.Ntb funguje dobře,možná i lépe…
Přesto bych měla pár dotazů:
Hlavní stránka Seznamu má teď trochu jiný vzhled,tedy co se týče umístění záložek,panelu oblíbených,his­torie…je to všechno teď úplně vpravo v horním rohu stránky,skoro to není vidět.Dříve jsem oblíbené položky měla rovnou na očích,teď musím zvlášť vybírat z okna.Má to tak být?
Při stahování souborů nenaskočí okno vprostřed monitoru,ale pouze lišta dole,podobně jako jsem měla třeba u google.Ovšem,když jsem chtěla změnit cílové umístění,po stažení souboru se mi ukázalo,že soubor byl přesunut nebo odstraněn.Takže zpátky na původní umístění,ale byla jsem zvyklá ukládat vše na plochu,podle potřeby použít a pak odstranit.Je to tak v pořádku?
Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano, takto zobrazuje IE 9. Ostatní je věcí jeho nastavení.