Avatar uživatele
iceT

Je to takhle v pořádku?

Z důvodu nefunkce bluetoth jsem odnesla ntb k lidem,kteří mají větší povědomí o podobných zádrhelech,a následně mi bylo oznámeno,že je potřeba přinstalovat operační systém.Budiž,stalo se.Ten člověk mi vytvořil nějaké zálohy,abych nepřišla o data,která by se mi těžko sháněla znova,ale stejně jsem přišla o různé programy,které si musím znova naistalovat-program na vypalování,open office…atd,atd.Měla jsem říct přesně co chci,že,takže se ani nedivím.Ntb funguje dobře,možná i lépe…
Přesto bych měla pár dotazů:
Hlavní stránka Seznamu má teď trochu jiný vzhled,tedy co se týče umístění záložek,panelu oblíbených,his­torie…je to všechno teď úplně vpravo v horním rohu stránky,skoro to není vidět.Dříve jsem oblíbené položky měla rovnou na očích,teď musím zvlášť vybírat z okna.Má to tak být?
Při stahování souborů nenaskočí okno vprostřed monitoru,ale pouze lišta dole,podobně jako jsem měla třeba u google.Ovšem,když jsem chtěla změnit cílové umístění,po stažení souboru se mi ukázalo,že soubor byl přesunut nebo odstraněn.Takže zpátky na původní umístění,ale byla jsem zvyklá ukládat vše na plochu,podle potřeby použít a pak odstranit.Je to tak v pořádku?
Děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, mosoj, kapka, Kerberus, anonym, anonym před 4579 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Ano, takto zobrazuje IE 9. Ostatní je věcí jeho nastavení.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek