nyjono

Je to tak, že se přátelíme s podobně smýšlejícími lidmi?

Překvapuje mě, že to tak není i u Gréty.
Protože ona šetří planetu tím, že si nebude kupovat nové oblečení, oproti tomu její přátelé mají pravděpodobně oblečení nakoupeno víc, než je zdrávo a proto ji nějaké věnují.

https://www.no­vinky.cz/koktej­l/clanek/greta-oslavila-18-a-uz-nikdy-si-nechce-koupit-zadne-obleceni-40346806#dop_­ab_variant=0&dop_req_­id=akA6bHU2Uma-202101041530&­dop_source_zo­ne_name=novin­ky.sznhp.box&sou­rce=hp&seq_no=5&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Nebo jak tomu mám rozumnět?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nemusí to být pravidlem. Já, například mám přítele, se kterým se už známe skoro 50 let. Zatím co já jsem zarytý antikomunista, z něho se za čas stal komunista. Dohodli jsme se, že na toto téma se nebudeme mavit, i když si občas jeden do druhého rýpneme. Přátelství je o něčem jiném.

Další odpovědi
Drap

Gréta nepotřebuje oblečení, ale nutně potřebuje psychiatra. A takový mezi její přátele zřejmě nepatří.

zjentek

Ano. A proto já se cítím dobře tady na webu! (; D; D;

ten který je

Greta je psychicky nemocná dívka,kterou se neštítí zneužívat dokonce ani její rodiče.Samotná Greta má kolem sebe vždy někoho aby ji ochránil před neplánovaným novinářským rozhovorem.Celé dění okolo Grety je nafouklá bublina a podvod.

led

Grétiným blábolom môžte, ale aj nemusíte veriť. Prečo by si chudinka kupovala nové šaty, keď jej rodičia, priatelia a sponzori všetko kúpia. Veď ona žije len pre ekológiu a zistila, že jednoduchšie je robiť zo seba chudobnú aktivistku, než priznať svoju lakomosť a zaprieť peniaze od sponzorov, z ktorých by mohlo žiť niekoľko viacdetných rodín celý rok. Tých pár grošov, čo verejne rozdala je smiešne malá suma.
Ozaj, milá Gréta, zaplatila si dane z príjmu?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.