ivosek2

Je to spravedlivé ?

když žáci mají TV (tělesná výchova) a služba zapoměla přinést potřeby(míče,roz­lišováky,žiněn­ky) tak dá učitelka známku nedostatečnou všem žakum kteří byli v hodině přítomní i těm kteří byli omluvení na hodinu?

Nejlepší odpověď
Quimby

Vy dostáváte známky v TV?
No moc spravedlivé mi to nepřijde, pokud ti na tom záleží tak se obrať na třídní učitelku/učitele.

Další odpovědi
Hawajka

Ne není to spravedlivé, má na to myslet služba která má na to zodpovědnost.
Jak říkal Quimby, pokud' s tím máš velký problém obrat' se na učitele/učitelku.
\Ale měl by si vědět že svět je hóóódně nespravedlivej a nic s tím neuděláš…
S takovými nefér situacemi se budeš setkávt hodně… ;(

Nevíteto?

Ne, není to spravedlivé. ☹

jstastny

To rozhodně není spravedlivé. NIKDY by člověk neměl dostat špatnou známku cizí vinou. A už vůbec není fér, aby nedostatečnou dostali i ti, co měli omluvenky.
Pokud jsi student, doporučuji to říct ředitelovi.