Krčálek

Je to spravedlivé?

Připadá vám to spravedlivé, že důchodcům odeberou něco z důchodu, ale ciganům nic?

Nejlepší odpověď
Mapel

Už to tu bylo mnohokrát a ještě určitě bude. Svět brojí proti rasismu, ale neuvědomují si, že nepatřičným zvýhodňováním určitých skupin – cikánů- se toho rasismu dopouští vůči původním obyvatelům daného území – státu. Proto bojujme za rovnoprávnost s cikány a odstraňme rasismus.

Další odpovědi
Illines

Ne neni,ale jeste to bude trvat -nez lidem dojde trpelivost. Tady uz (Skotsko) cikanum udelalo pritrz.Mam obavu ,ze zase udelaji zatah domu,aby ziskali ukrivdene to co jim patri,no az dostanou tak pojedou jinam zebrat o penize a delat ostudu.

quentos

Nepřipadá, jenže co bychom chtěli, když spravedlnost neexistuje (jinak by se už dávno něco dělo)…

led

Ano, veď dôchodcovi máte z čoho zobrať, keď mu dávate dôchodok.
Ale skúste zobrať niečo zdravému práceschopnému problémovému spoluobčanovi, v tom momente máte na krku žalobu z rasizmu…
Krásna ukážka diskriminácie a rasizmu.
Pretože aj takáta ochrana, takzvané antirasové zákony sú vlastne ukážka skrytého rasizmu.
Doplňuji:
Pokračovanie odpovede v diskusii.

Drap

Spravedlnost neni sama od sebe, dělají ji zase jen lidé, tudíž se s ní setkáš poměrně zřídka.

led

Teraz som zvedavá, koľko ľudí moja odpoveď rozčúlila…
Pred infarktom sa ale skúste najprv zamyslieť..

Mapel

No aspoň bude po infarktu o pár rasistů méně a my se konečně staneme rovnocennými :)