Je to spatna vlastnost?

Dobry den,myslite si ze melancholik ma minus v tom ze je napr. moc nemluvny a ze nema rad spolecnost?Ja sama jim sem a dost mi vadi,kdyz mi porad nekdo rika ze vubec nemluvim pritom jsem zamyslela nebo jentak posloucham

Nejlepší odpověď
hanulka11

víš co .....každý jsme nějaký, někdo toho moc namluví jiný zas je zticha .....jsou to rozdílné povahy a s tím se nic neudělá

někdy je škoda ,že se člověk moc straní společnosti

Další odpovědi
iceT

Říká se-mlčeti zlato,holt někdo je takový jiný zase onaký.Nezavděčíš se nikomu.
Pro mě to není špatná vlastnost a klidně bych z toho udělala i jednu z předností,jistě máš i další.
Problém bych viděla spíš na pracovišti,kde je nutná komunikace,ale taky není problém se podle toho zařídit.

Vlk-Gabriela

Kdyby všichni lidé byli stejní, tak svět by byl nudný … Nehledej pouze záporné stránky svého temperamentu, ale spíše kladné vlastnosti. Sama jsem melancholik a ve společnosti lidí spíše naslouchám než mluvím, ale neřeknu alespoň tak často nějakou hloupost a více se dokáži vcítit do pocitů člověka.

johana 56

I já si často kladu tuto otázku, špatná vlastnost to asi není,je to prostě ve mně.Pravdou je,že komunikace s kolegy je důležitá,po pracovní stránce se vždycky domluvíme.

vítek

Melancholik není špatná vlastnost.pomlouval bych i sám sebe :).Je to prostě jedna z možností jak reagovat na okolní svět.Ale aby bylo nad čím dumat,kolektiv nabízí dost námětů,a tak posezení s rodinou nebo známými s úsměvem na tváři a několika naučenými vtipy,je dobrá investice :)