zebřička

Je to špatná finannční situace.A hodně se to odráží na stravě.Jsou možnosti jak jí nahradit? Léky?

Kolegině mi nabízí doplňky sravy..tablety a jiné.Je to vúbec zdravý v tomto případě?

Nejlepší odpověď
Georgo2010

Trochu nerozumím položené otázce, nicméně pokusím se odpovědět. Pokud jste na tom finančně špatně a z toho důvodu se odbýváte na stravě, je s podivem, že Vám kolegině nabízí zpravidla drahé doplňky stravy (zřejmě aby si vydělala nějakou provizi z prodeje) místo doplňování vitamínů z čerstvého ovoce a zeleniny (např. česnek, zázvor či hlívu ústřičnou seženete za pár korun).

Další odpovědi
anonym

Doplňky stravy a vitamínové tablety pokud nejde o léky nejsou pro člověka zdravé vůbec z dlouhodobého hlediska. Když se v dnešní době lidé krmí už od dětství nejrůznějšími urychlovacími preparáty a deriváty, přitahují možnost urychlení nástupu nejrůznějších nemocí. I když člověk, který denně spotřebuje polovinu vitamínů narozdíl od druhého, dožije se ve zdraví stejného nebo vyššího věku. Ptáte se jak je to možné? Každá nemoc potřebuje živnou půdu. A tou je živočišné tělo. Některým zhoubným nemocem se daří právě v ‚převitamínovaných‘ tělech, jako například nepřirozeně se stravující maminky v panelácích. Své vitamínové tablety dávají i svým dětem. Jenže ty v současné době nepotřebují přílišný přísun nadbytečných látek, které se lidský organismus naučí sám získávat. Tak máme miliony předčasně vyspělých jedinců vyrostlých kultivátory kteří ale stejně trpí častou nemocností a nemají sílu k manuální práci. Podobně strávníci sportovní výživy, kteří pokud nepoužívají svaly, ochabují a opět přispívají vzniku jiných vážných onemocnění.

hanny 2

Doplňky stravy nenahrazují pestrou stravu a ty kvalitní jsou drahé!To by Vám je kolegyně darovala?Jak fungují armády spásy nevím,ale běžte se tam zeptat.A to nemáte žádnou kamarádku,která by Vám dočasně pomohla?
Doplňuji:
ad czechrapsind – a pokud jde o léky,tak jsou zdravé......???