Lurius

Je to (v odkazu níže) součást kabátu, nebo je to košile pod ním?

Chtěl bych Vás poprosit o radu, nepoznám, zda je ta část pod límcem součást tohoto kabátu, nebo je to košile pod ním.

https://www.bez­vasport.cz/in­dex.php?route=pro­duct/product&pro­duct_id=1330210

Odpovědi
nyjono

Myslím, že součást kabátu.
Tedy konkrétně, model má na sobě košili a kabát, který má (jak to vypadá). tzv.dvojité zapínání.
Určitě by pomohlo, kdyby pro focení byla použita jiná barva košile. Myslím, že i když by to nebylo tón v tónu, hodila by se i jiná barva.

Můžeš objednat a pak poslat dotaz.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Lurius

Jo, to bude košile :D
Prosím o smazání otázky