zvonisek

Je to snad rána z hůry?

Když se nedaří, myslíte si, že je to rána z hůry?

Nejlepší odpověď
Kepler

Někdy to máme ve svých rukou, jindy ne – záležitost náhody. Já jsem zastáncem neopodstatněné teorie o tom, že neštěstí chodí po trojicích. Pořád mi to funguje. Stanou se dvě a s hrůzou čekám co bude do třetice. Naposledy mi v jednom týdnu odešla lednice, v zápětí televize a naposledy jsem spadl ze schodů, protože jsem nevnímal okolí a přemýšlel o tom co bude dalšího.

Další odpovědi
Rokio

Ne, záleží na dovednostech člověka a ne jeho fyzickém a psychickém stavu. Také jsou důležité zkušenosti.

Drap

Nedařit se může díky spoustě věcem. Záleží jak to kdo bere a jak si to vykládá

marci1

Není. Lépe se nám žije, když se o nic horlivě nesnažíme, neustále si nevytyčujeme cíle a stále něco nechceme. Když se vlastně moc nesnažíme, jde vše samo. Stačí naslouchal tomu, co nám život signalizuje a co nám říká naše srdce. Spíše naslouchat srdci, nežli hlavě. A najednou zjistíme, že je vše v pohodě a cítíme se spokojeně. A máme pocit, že se nám vše daří. 🙂