pn65

Je to sjetý ráfek nebo jen design?

Mám meridu matts sport 500, všiml jsem si, že ráfek je totálně sjetý, při pohledu na ráfek na straně kde začíná splet drátů na kole je vlastně ráfek v normální velikosti, ale pak je ráfek sježděný asi 1,5 mm dolů, ukazoval jsem to v servisu kol a chlapík mi řekl, to samé, máte brutálně sjetý ráfek, divím se, že jste s tím kolem vůbec dojel až sem, ale pak si porovnal oba ráfky jak na zadním, tak i na předním kole a překvapivě řekl, že to není sjeté ale je to možný design toho ráfku, je pravda že od té doby co jsem u něj byl, se nic s ráfky nestalo a to nejezdím jen po silnici, nic méně jsem hledal tento určitý ráfek na tento typ kola,abych se tedy přesvědčil jak to stím je, ale bohůžel jsem nic nevykoumal.

Můžete prosím poradit?

Díky

Odpovědi
arygnoc

budete sa diviť, ale okrem značiek bicyklov existujú i značky plášťov, ráfikov, prehadzovačiek, …
takže zaujímavejšie by asi bolo vedieť značku ráfika.
pokiaľ máte originálny MERIDA comp D, tak ten je relatívne plytký.

;-Q

honza19hk

fotka by nebyla ? takhle ti těžko někdo poradí.