Avatar uživatele
anonym

Je to silná menstruace nebo něco jiného?

Je to trochu hnusný-upozorňuju.
Dneska jsem dostala třetí menstruaci, a celý den bylo vše v pořádku, měla jsem tampony a teď večer jsem si vzala vložku, pak jsem asi 10 minut ležela a když jsem pak vstala měla jsem celý kalhotky úplně od krve a pod sebou velkou kaluž. Pak jsem v krvi našla něco jako zmenšeninu strdce, taková slizká kluzká krvavá věc, a teď nevim, co to bylo, jestli vajíčko nebo jestli jsem si tamponem roztrhla pannenskou blánu. Nevim co to je, tak prosím poraďte. (O tom že mám menses ví jen kamarádky, rodiče ne)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3387 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Velmi pravdepodobně se jedná o kousek děložní sliznice – je při menses vylučována spolu s krví.
Pokud je ovšem „kaluž“ opravdu velká, měla bys rodiče (matku) informovat a, případně, vyhledat lékařskou pomoc – i při silném mentruačním krvácení je celková ztráta krve do 100 ml (1 deci) – a to včetně oné sliznice – takže si tu „kaluž“ ´přeměř´…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Je to normální silná menstruace, neber si žádný tampony, nezadržuj to, to, o čem píšeš byla sraženina, ale jestli chceš mít jistotu, prostě zajdi na gyndu.Mít menzes je tajný? Proč to jako vědí jen kamarádky? Co to je za blbost? To řekni normálně mámě, ne?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Jsou to kousky sliznice, které odcházejí spolu s menstruační krví. Děloha se vlastně každý cyklus připravuje na uhnízdění vajíčka, to vajíčko by se muselo do sliznice „zavrtat“, takže sliznice „nabobtnává“, aby jí bylo dost. A když nedojde k oplodnění vajíčka, tak sliznice odpadává a odchází s menstruací. 🙂
O tom, že již menstruuješ bys měla mamince říci. Jistě by Ti ráda poradila. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Při menstruaci je lepší lehávat na boku,teď už víš proč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pamatuji si,jak v 11 letech bylo pro mě docela bolestivé přetáhnout předkožku přes hranu svalu,byla to brutální bolest,ale jinak vše dobré.
Doplňuji:
p.s.Mamě jsem se nesvěřil do dnes,ale za to tata,ten to vycítil už pár let dopředu.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

relativně to mohlo bejt cokoliv ..neodstraněná cenovka ze spoďárů, atd. Už to konečně řekni rodičům ..na co vlastně čekáš?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek