Lgee

Je to šílený nápad?

Jet vlakem třeba někam k vodě, zaplatit vstupné a pak jet zpátky sám. Bez kohokoliv, chybí mi totiž voda a rád bych se vykoupal, a třeba si zaplaval. Je to normální takto uvažovat?

Odpovědi
Arne1

A proč by ne ?

Malvína

Já jsem teď byla na dovolené. Sama a božsky jsem se měla! Byl to můj záměr, abych měla naprostý odpočinek. Vzhledem k mému povolání byl až nutný. 🙂 Je to zcela normální. Jeď a užívej si to.

Rocker

Je to normální.Já občas vyrazím úplně sám s batohem pod širák,někam kde nejsou lidi.

Kelt

Myšlení tě nic nestojí. Spočítej si, kolik zaplatíš, pokud to budeš realizovat. Já jel na otočku Valašské Meziříčí – Karlštejn a koupaliště máš určitě blíž, takže se můžeš vykoupat.

led

Prečo nie, ja som napríklad išla peši do Krakova, aby som pozdravila Wawelského draka a odniesla trochu jeho ohňa domov. (naozaj, celú cestu som ten ohník prikrmovala, aby vydržal cestu tak, ako to robili naši predkovia v praveku).
Na ďalší rok som išla pozdraviť Svantovíta na myse Arkona (ostrov Rujana), len preto, aby som sa mu mohla pozrieť do očí a poďakovala mu. Prirodzene opäť peši a celá cesta trvala len 7 týždňov.
Podobne v Thajsku, len aby som sa mohla dotknúť Budhu. Boli to šialené nápady?

Pre aliendrona, lietajúcu metlu som nechala doma, s ňou by to nebolo ono. To by bolo ako cesta lietadlom, ubytovanie v hoteli a hrôza, stravovať sa v reštauráciách. Fuj! Brrr.

Justin1

Samozřejmě můžeš jet na výlet i sám. Můžeš dokonce být i někde na kopci sám a přitom si popovídat s lidmi, když budeš mít vysílačku pro pásmo PMR a budeš v té době mít v dosahu jiné lidi, kteří se budou snažit ulovit co nejvíc spojení. Nejvíc takových lidí bývá na pásmu v sobotu kolem poledne a odpoledne. Taky jsem se téhle zábavě dřív věnoval, ale už na to nemívám čas.