SINGO

Je to sehrané?

http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_em­bedded&v=316Az­LYfAzw

Věděli lidi co se bude dít nebo ne? Co myslíte?
Lidi vypadají překvapeně ale kde se to odehrává je volnej plac…

Jak se vám video líbí?

Nejlepší odpověď
iceT

Dívala jsem se na to na Streamu,docela se mi to líbilo.
Hlavně ten pán,co se koukal na řidičku motorky v rudém prádle.
Nemyslím si,že by lidi věděli,co se bude dít,prostě jen někdo zvědavý šel a zmáčkl to tlačítko a pak zůstal stát jako sloup a ani nezkusil utéct,když se začalo „střílet“.To by asi lidi běžně udělali,kdyby se někde strhla střelba.

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě je to sehrané, pro některé, kteří to netušili, to šok určitě muesl být dost velký.
Pěkný........­........

briketka10

v rámci reklamy hezky sehrané video a ti přihlížející asi netušili o co jde, ale taky mě zarazilo, když se strhla přestřelka, že nezdrhali a čuměli jak puci :DD

anonym

to jsem opravdu nevěděl :) myslel jsem že to vybuchne ale musim rict pekna podivana!
Doplňuji:
Sehrane to maji skvele :D

redy

Jistě,to by byl jenej šrumec :)

led

veľmi dobre zrežírované a zahrané.
Krásna hra s ľudským správaním, všetci síce boli prekvapení, ale všimnite si, že nikto z prihliadajúcich nereagoval ´občiansky´ – volať políciu. Radšej sa pozerali, čo keď aj potečie krv, to bude potom zaujímavé rozprávanie s ´hrdinským´divákom v hlavnej role.
Spomínam na pdobné správanie, keď v divadle počas predstavenia nahlásili bombu, diváci i ľudia z ulice ostali stáť tesne pred divadlom, pozorovali a prekážali výjazdovej skupine polícii, záchranky a hasičov. „Čo keď to vybuchne a bude aj krv“ malé vyrušenie jednotvárnosti života. Neskôr som potom počula niekoľko rôznych nepravdivých variant tejto príhody.