SpiderRoy

Je to ruka nebo ne ?

Zdravím, chtěl bych Vás poprosit aby jste se podívali na toto video http://www.fot­balnaplno.cz/con­tent/fotbal-video-nejlepsi-primak-historie-honda-dospel-k-zaveru-ze-muze-ohybat-zakony-fyziky-09022013 a řekli mi, zda neměl náhodou rozhodčí odpískat ruku , protože když pískl do píšťalky tak si hráč ještě upravoval míč rukou.Neposuzuje se to jako ruka? Nepochybil tedy rozhodčí ?

Odpovědi
anonym

Není, míč nebyl ve hře.

honza19hk

ve hře jako takové ano ,ale u přímáku si nejsem jistý.

každopádně těch rozhodčích a lidí co to viděli je hodně takže asi by se hned někdo ozval,že to má pískat. Kdyby to mělo ovšem českej dabing asi by to neuškodilo.