CTTON

Je reálné, aby byl za 35 000 Kč prodáván opravdový diamant? Nejedná se o podvod?

Za 35000 Kč koupit tak krásný diamant?
Není to podvod?
https://www.a­retediamond.cz/pri­rodni-zluty-diamant-0.37-ct-fancy-yellow-brusu-srdce-s-gia-certifikatem-IDRZ7DWMXKF

Nejlepší odpověď
Edison

Už seš trapnej s těmi diamanty… Jestli tě zajímají, bylo by pro tebe mnohem efektivnější jít na specializované fórum. Tam najdeš odborníků mnohem víc. Ti ti řeknou víc. A jestli chceš dát na jeden smysluplnej názor, kterej se tu mimochodem spíše nevyskytne, tak holt… každému co jeho jest…

Další odpovědi
elkon

Strč si ty diamanty…a neotravuj s tím.

Kelt

Kdybys ho za ty peníze koupil a byl by pravý, tak bys skákal až ke stropu, a kdyby byl tvůj, a někdo ti dal za něj jenom ty peníze, tak by ses z toho asi zbláznil. Tady to nikoho nezajímá a ani o tom neví. Podvodů bylo a je.

Dochy

Mno nevím. Za 35, teď tedy 28 tisíc takové zrníčko… Všimnul sis velikosti? Méně než 0.1 gramu… to bude velikost kolik? 2mm? To je na jeden prstýnek. Jo, rád se kouknu, kamínky se mi líběj, ale vím o jiných věcech za které budu utrácet radši.

OK, koukám, že jsem se s rozměry trochu sekl, uvedený rozměr skoro 5×5×2,5mm, ale i tak ty prachy radši utratím za něco jiného.

karikaki

myslím že to bude nedoopravdický diamant