kolin456

Je to promlčené ?

V roce 2002 zemřel otec. Příbuzný se dohodly s notářkou a mě jako oprávněného dědice obešly. Dědické řízení je promlčeno ,to vím ale co podvod? Jedna se zhruba o 600000 Kč bez úroku. Dále uvádím že domluvu posvětil i soudce. Takže v tom lítají mé tři sestřičky,notářka a pan soudce.Prosím o radu a předem moc děkuji.
Doplňuji:
jE TO PROMLČENÉ JAKO PODVOD PODLE § 250 t.z

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Mapel

ne

Tady si nejsem jistý, kdy se bere doba. kdy ses o dědictví dozvěděl, na druhé straně šlo o porušení zákona o neopomíjitelnosti dědice jako syna. Myslim si, že zkušený právník by ti mohl pomoci a v tomto případě bych nelitoval peněz. Policie ti v žádném případě nepomůže. Měl jsem problémy s protiprávním jednáním exekutora a policie od toho dala ruce pryč. Tak jsem to řešil s advokátem a vyhrál jsem.

misulii

ano

Doplňuji:
Myslím, že tohle už je docela dlouhá doba na to něco řešit. Měl jste se ohradit dříve.

Stepik

ano

david22

ano

Doplňuji:
Možná ano, ale i tak je třeba hledat způsob, jak se domoci svého práva.

terry

Chybí další možnost. Asi nějaký důvod byl, když to posvětil i soudce. Také je zvláštní, že jsi 10 let nevěděl, že ti zemřel tak blízký příbuzný. To o něčem vypovídá. Přinejmenším o ne zrovna dobrých vztazích. Proto jsi také asi nedělil.

kolin456

Té možnosti se v právním státě říká korupce.V ČR nevím

kolin456

Jde o morálku nebo o právo ? Jsem neopomenutelný dědic.
S táou jsem se nestíkal od mé svatby . Pro upřesnění vyrůstal jsem s mamou a tata na mě platil.