Mousinek

Je to pravdivý příběh…

Cesta kolem světa za 80 dní? děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Zřejmě ano, ale dnes už se dá stihnout i za kratší dobu.

Další odpovědi
bobánek

Ja si myslím že příběch Williho Foga od Julesa Warnera(nevím jestli jsem napsal jméno zprávně)je vymišlený.Všechny knihy co napsal byli v té době fantasmagorie,každý se mu vysmíval že očem píše nikdy fungovat nebude.

iceT

Bobánku,vidíte a funguje…

hanulka11

Já bych řekla že příběh je pravdivý zde si i můžeš o tom něco přečíst
http://www.cesky-jazyk.cz/ctenarsky-denik/jules-verne/cesta-kolem-sveta-za-80-dni-2.html

Neguš

Když pominu teď přímou odpověď,protože odpověděli správně jiní,tak mi trochu vadí,že Bobánek měl ve své odpovědi 6 hrubic.Chtělo by to asi víc se zaměřit na český pravopis.Každý se může splést,ale tohle je hodně.