Šárinka*

Je to pravda že to bude? nebo je aspon anglicky? Twiling saga Crossbreed

Prosím nevi někdo jestli ten film vyjde nebo už je i v angliičtině kdyžtak prosím odkaz :) http://www.you­tube.com/watch?v=fgg3Y7v­Tkpg

Nejlepší odpověď
iceT

Mno,nechci ti brát iluze,ale pustila jsem si několik těchto videí a vidím to tak,že někdo splácal pár scén ze dvou různých příběhů,přidělal k tomu „jakože“ upoutávkové titulky a dělá z naivních lidí hlupáky…takže asi tak,taky se můžu plést,ale to si nemyslím.

Další odpovědi
Sirano

Zklamu tě. Je to blbost. Přesně jak psala iceT… Jsou to pomíchané záběry twilight a asi upířích deníků 🙂 Kdyby to mělo vyjít letos v létě, tak už to dávno bylo na seznamu filmů u obou herců na csfd… Tak si jednoduše ověříš pravdivost.