Banán88

Je to pravda, ze kdyz se Hrib zvany „horcak“ nekolikrat vyvari v mleku, je z nej pozivatelna a dokonce chutna houba?

… kdyz se Hrib zvany „horcak“ nekolikrat vyvari v mleku, je z nej pozivatelna a dokonce chutna houba? A pokud s tim mate zkusenosti, jake jsou pomery vahy hub na litry mleka?
Dekuji :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
marci1

Ne

http://www.na­houby.cz/houba­.php?nazev=hrib_zluc­nik

Další odpovědi
anonym

Ne

Doplňuji:
To víš, že ne, japa jsi na to pišej? 😁

dg

Ne

gecco

Ne

Resp. nedovedu si představit to množství mléka, které by hořčák ´zchutnilo´.
😉

Banán88

Samba: jeeee zlaticko, ze te tu mam, nemuzu se ti dovolat, zas mas mobil nekde „nekde“ .. Koupila jsi toho tunaka na pomazanku a novy Esquire? Ja jedu z prace az za hodinu a nestiham..

anonym

JJ, koupila jsem všechno, časopis ne, tam jsem to nestihla, i u mámy jsem se zastavila, pořád má ty migrény, chudák. Už pojď domůůůůů :-O

Banán88

Jj .. jeste nejaky papiry a jedu ;) .. No hele Kadlec to povidal, ten s tim urvanym pudlem, pamatujes ho?

Banán88

.. tu maminu vem v pondeli k doktorovi.. to neni dobry, ma to casto a furt na to nic nebere.. se jednou zblazni..

anonym

máš zprávu, tam piš, ne sem , šmarjááááá

Banán88

aha… SORRY vazeni.. toho si nevsimejte.. mi nedoslo, promin.. se tolik nestalo..

gecco

;-DD