Je to pravda? Psi mají pány, kočky personál.

Nejlepší odpověď
marijakes

Ano je to pravda. Psa lze vychovat-vycvičit, aby poslechl (baví ho to), kdežto kočka si vycvičí vás, abyste poslouchal (a) (baví ji to).

Další odpovědi
M.

Částečně: Kočka tě málokdy poslechne jako pes. :)

anonym

Stopro

pizlicka

vcera jsem venčila sveho kocourka,od meho domu,do stredu mesta,a zpět,dohromady 5km.šel poslušně celou cestu vedle mne,kdyz jsem zacala bezet,bezel za mnou.dnes,jsme s pritelem sedeli v aute pred domem,povidali si,a nas kocourek vyskocil z boku na sklo auta,jak chtel za nami do auta.a na rozdil od psa,uznava nas oba.i kdyz nazrany je,prad se nas drzi u nohou.