Je to pravda, nebo něco jiného?

Že teenageři, kteří často posílají smsky a tráví hodně času na sociálních sítích, mají v porovnání s ostatními až třikrát častěji sex, více pijí alkohol, užívají nelegální drogy nebo berou léky bez lékařského předpisu.
Doplňuji:
Víte já v této studii nevidím nic pozitivního a i ten sex, ten ve studii úplně setřeli že to je špatně nebo co. Ten sex, ten se váže na tyto hrozné věci? SMSkování, facebook, badoo? Od toho to je ne?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To tedy nevím zda to platí, když tráví mnoho času na netu. Kdy to tedy stihnou?
Já například posílám hodně smsek a s tím sexem bych to tak neviděl :D

Další odpovědi
anonym

nepiji,nekouřím,hod­ně smskuji,na to poslední nemohu odpovídat nejsem zmocněncem těchto věd

irij

Myslím , že ne. Nemohou mít na to čas.

Tata

Když jsem já byl v tomto věku, říkalo se o nás, že nosíme dlouhé vlasy a proto kouříme, pijeme, užíváme si volného sexu, porážíme popelnice a přepadáváme stařenky na potkání. Jo a mluvíme sprostě. Zkrátka chuligáni. Jen ty drogy schází, ale to jen proto, že nebyli tak rozšířené a navíc se o nich nemluvilo. Tak že nic nového a vše je při starém.