Fedor

Je to pravda nebo ne?

Zdravím všechny,
zvažuji koupi mobilního telefonu Iphone 5S 16GB, ale na internetu jsem se dočetl, že pokud chcete v telefonu poslouchat hudbu, tak pouze přes iTunes tudíž písničky si musíte kupovat. Opravdu do telefonu nemohu nahrát své písničky třeba z počítače aniž bych za to musel platit?

Děkuji všem za pomoc.

Odpovědi
iceT

asi na tom něco bude,kamarádka má nějaký takový iphone (tablet )a stěžuje si,že za všechno musí platit,kdežto my co máme obyč.tablet si na googleplay seženeme co potřebujeme free.