IQ tykve

Je to pravda ?

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hpho­tos-ak-ash3/944207_3­83654641745191_109316595­4_n.jpg

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
jirkajirka

Ano

Doplňuji:
Dokonce někteří dobrovolní tam pracují zadarmo a berou na to svoji dovolenou v práci.

Další odpovědi
pl4toon

Ano

Samozřejmě. Protože u nás se hrdinou nestává ten, kdo vykoná něco vyjímečně nesobeckého, ale ten, kdo se umí vyhnout zákonům a na koho zákony neplatí. Všimli jste si kolik lidí chtělo Koženého nominovat na prezidenta? Typičtí češi.
Doplňuji:
to lahny: nevytvářej oslí můstky. To by si pak jeden mohl myslet, že jsi osel. Nebo opravdu věříš tomu co píšeš? V tom případě doporučuji návštěvu odborníka na psychické poruchy. Komunismus totiž není názor, ani víra, jde o nedostatek inteligence a možná i duševní poruchu.

anonym

Ano

To je právě u nás ten paradox.Lidi co zachraňují další lidi (hasiči, doktoři) berou daleko méně než politici.Politik, když udělá chybu (zmetka) tak ho to nic nestojí, tito lidi když udělají chybu (zmetka), tak je to ztráta lidského života.Jenže na to se v této společnosti nebere zřetel.A tito lidi (myslím ne politiky) se nikdy nedostanou k žádném lukrativním zakázkám ani je nikdo nepodplácí.
Vidíte jaká je chyba v této kapitalistické společnosti?A to ji budou všichni vychvalovat jaká je dobrá.Ten kdo nic nedělá má se lépe než ten co nasazuje denně svůj život.

Pepa88

Ano

Profíci v ČR trpěj docela solidně – peníze nic moc a pracovní doba bída… Ale stejně tak je to s lékaři, policisty…

Mnohem lepší je stát se dobrovolným hasičem… Daleko méně povinností na které si navíc vybírají placené volno u zaměstnavatelů 😁

danyy

Ano

GM

Ano