Gami.Pet

Je to pravda ??

Že když sní (žena) citrón nebo kyselé že se jí opozdí (pošune) menstruace ? Kámoška říkala že jo tak sem snědla celý citrón :DD měla sem i chuť ale pak mě bolelo břicho :D budou velikonoce, pojedem pryč a tak ji nechci.. U mě je to ještě nepravidelné.. A díky čemu se to opožďuje ! ( jestli teda ano) 🙂

Nejlepší odpověď
M.

Individuální. Některá to má později, některá dřív, ale většině to neudělá nic :)

Další odpovědi
anonym

Ano, některé rady se zřejmě dědí z generace na generaci :)) Také jsme za mých mladých let věřily v citróny pro „pošunutí“ a v červený svařák k vyvolání. V každém případě funguje bezpečně návštěva u gynekologa, ten ti podá medikament,
po kterém dosáhneš kýženého výsledku!