Elile

Asi nezáleží na tom kolik cvrnknutí ta plechovka dostane, ale asi to teda funguje..

alenad

No asi je to pravda , viděl jsi na vlastní oči – ale prý to nefunguje na light .

Pájo

Zdá se, že ano ;)

Asi je jedno, kolikrát do plechu z boku ťuknete. Co se v plechovce děje, mohu jen odhadovat.
Ale myslím, že to může fungovat díky tomu ráznému protřepnutí, co udělá před tím, než plechovku postaví na stůl…k tomu bych se přikláněl a myslím, že je to to rozhodující.