Avatar uživatele
Katru7

Je to pravda?

Všichni mi říkají,že když budu cvičit, sice zhubnu ,ale přiberu na váze,?Je to pravda?Chtěla bych spíš pár kilo dolů…díky
Doplňuji:
Pro led:Na tuto přezdívku chodí i má sestřenka,a proto píšu za ni…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4471 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

Cvičením se formuje postava. Abys zhubla musíš „něco“ dělat, ne se jen „protahovat“. Choď třeba běhat, jestli máte pejska, tak s ním se dá taky „vyblbnout“ venku, nebo si udělej domácí zumbu – pusť si oblíbenou rychlou muziku a „trsej“ až budeš zpocená =)A jez pravidelně v menších porcích v dobrém poměru tuky X bílkoviny X sacharidy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Cvičením se u „sádelnatých lidí“ přemění část sádla na energii a část na svalstvo. Takže přibrat bys neměla, ale pokud budeš cvičit rozumně, postava dostane sportovní rysy.
Pokud chceš shodit pár kilo, doporučil bych shazování a cvičení podle nějakého plánu zpracovaného odborníkem. Ono to cvičení musí být smysluplné a ne živelné. Někdo by měl určit co shazovat. Zda sádlo a nebo svalovou hmotu. Někdo má geneticky těžké kosti, takže není co shazovat, jen formovat postavu a duši.
Další otázkou je, zda potřeba shodit pár kilo není víc motivována módností, než potřebou těla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WeeBear

Teoreticky by mohli vycházet z toho, že zhubneš „tuk“ a nabereš na svalové hmotě.. Ona to pravda může být, ale i nemusí. Já většinou při pravidelném cvičení těch 5kg dolů dostala a pak jsem při ranních čtyřiceti sklapovačkách dosáhla i svalů na břiše, ale na váze jsem nepřibrala nic..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Priznám sa, nerozumiem otázke.
v : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-mi-tak-rikaji
píšeš, že „taky jsem hubená no až moc“
a tu chceš „spíš pár kilo dolů“.
Čo vlastne chceš?
Šport v každom prípade pomáha pri stavbe tela.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra09

Tak ja prave to mam tak ze kdyz cvicim tak mi kg dolu jdou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek