mosoj

Je to pracovní úraz ?

Když otěhotní pornohérečka jedená se o pracovní úraz ?

Nejlepší odpověď
fcoop

Záleží hlavně na odborech.
Fakt je,že by inspektoři bezpečnosti práce mohli mít – a nejspíš měli – vážné výhrady.
Třeba zedník,pokud nemá přilbu a pracuje v rizikovém prostředí a utrpí úraz hlavy – je téměř bez šance.
Ovšem u této kategorie – herci – by se snad dal uplatnit význam profese a fakt,že tito hrdinové(nky) nosí dennodenně svou kůži na trh.

Další odpovědi
Hamon

Ne, tehotenstvi neni uraz, nehlede na to, ze by k nemu muselo dojit pri vykonu zamestnani. Slo by o prekazku na strane zamestnance.

honza19hk

spíš vedlejší účinek.

zjentek

dle církví a vůbec všech, kdož jsou proti potratům, by se muselo jednat spíše o benefit- zaměstnaneckou výhodu :o

marci1

Ne, nejedná, protože nepoužívala ochranné prostředky.:-)