Illines

Je to poruseni smlouvy?

Mam na smlouve mesicni splatky Sky,internet+Tv­.Jenze oni mi poslali ucet za 2mecice coz me vyvedlo z miry.Muzu odstoupit od smlouvy?Dik
Doplňuji:
Plati jeste-co je psano to je dano?Jsou v tomto uzivatele na smlouve cehokoliv,chra­neni?Dik

Nejlepší odpověď
Hlada

Ve smlouvě by mělo být uvedené, do kdy máte zaplatit za který měsíc. Pokud ne, musí to být na faktuře. Je úplně jedno, jestli platíte pozadu, v měsíci nebo dopředu. Důležité je, abyste neplatila jeden měsíc dvakrát.

Další odpovědi
marijakes

Pokud smlouva již běží po měsíčních splátkách a nyní chtějí bezdůvodně 2 splátky najednou, je to porušení smlouvy. Pokud byla smlouva uzavřena uprostřed měsíce a splátky jsou stanoveny vždy předem, je to v pořádku, další splátky budou již měsíční.
Doplňuji:
První splátka by měla být zohledněna podle počtu dní v placeném období.