láďa1

Je to porucha spánku?V noci se budím ve 2 nebo ve 3 a potom nemohu znova usnout.

Jen mi prosím neraďte-ať chodím ve stejnou hodinu spát-dělám na směny a noční,tak pravidelnost není.Jak to řešíte vy směnový pracovníci??

Nejlepší odpověď
mosoj

I po odpolední? Chtělo by to v podvečer si zacvičit zaběhat a pak si dát teplou sprchu.
Nebo tělo nějakým jiným způsobem unavit.
Dělal jsem na směny téměř celý život. Problém jsem měl jenom se vstáváním. Dokonce jsem několikrát zaspal na odpolední.

Další odpovědi
anonym

Nejspíš to porucha spánku je. Teď je otázka, zda se jedná o stav přechodný a přejde to samo, nebo zda to bude vyžadovat odborné vyšetření a léčbu. Zatím zkuste čaje na spaní a když uklidnění před spánkem nezabere, běžte k lékaři.
Možná bude stačit nějaký slabší prášek a bude problém vyřešen.

pizlicka

mam uplne ten sami problem.kdyz pujdu spat v kteroukoli hodinu,usnu do 15ti minut,ale vzdy za hodinu,max,za dve,se probudim,a nemuzu dalsi dve az tri hodiny spat.