Bludivrah14

Je to otázka ve stylu „co bylo dříve,zda vejce nebo slepice?“, ale chtěl bych se zeptat,jaké je nejsilnější plemeno psa?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Turecké pastevecké plemeno kangal je je jedním z největších na světě a tenhle frajer o výšce 90 cm a váze 90 kilogramů dokonce utáhne traktor o váze 4,5 tuny. Není divu, že ho turecká televize prezentovala jako „nejsilnějšího psa na světě“.

http://www.stre­am.cz/svetove­rekordy/609896-nejsilnejsi-pes-na-svete-tahne-traktor

Další odpovědi
Děda Louda

Tedy neváhej a zeptej se.

mojitek

jedny zdroje uvádí tureckého kangala,druhé zase alj.malamuta a jiné zase kavkazana.

samicek333

ty jo hanny 2: chudák pes, ale asi to tak bude, ještě malamut a husky – jsou to tažní psi