Avatar uživatele
gnr54

Je to opravdu zadarmo?

Můj soused mne požádal,jestli by si na mou adresu mohl nechat poslat 3 sim karty.Prý to nestojí nic.Přesto mi to vrtá hlavou,že by to nic nestálo.Máte stím někdo skušenosti.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? KdoSiOdJinud, tom004, barnajka před 4475 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Je, opravdu.
Nemám to sice otestováno na vlastní kůži, ale kamarádka jo…a všechno v pohodě.
Tyto nabídky většinou dělá přímo mobilní operátor a není to nic jinýho než verbování nových rekrutů do zákaznických řad ;)
Na těch simkách bývá většinou jenom symbolický kredit v řádu několika desítek Kč. Operátor má teda ztráty minimální a šanci na získání nových duší..vcelku solidní.
Vyplatí se mu to, jinak by takovou charitu nedělal ;)
Doplňuji:
Tome, ta kámoška tam ale nějaký kredit měla! Vážně si to nevymýšlím! :)) Nevím už kolik, ani jaký to byl operátor – je to už delší doba. Ale dvacka to byla určitě.
A pokud jde o to dobíjení – to taky netuším, jak to tehdy bylo, ale beztak se to odehrávalo podle tvýho scénáře. Operátoři jsou vyčuránci, zadarmo by nedali nikdy nic. A když dají zadarmo teď, ví moc dobře, že se jim to brzo vrátí nazpět :/

Upravil/a: barnajka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

ano je – také jsem si nechával posílat na pár přátel :)

http://www.sim­zdarma.cz/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Opravdu na tom není nic,čeho by ses mohla obávat.Objednával jsem je také.Jenom upřesním,nebyl na nich žádný předplacený kredit,ani minimální.Celý „trik“ je v tom,že ta výhoda levného volání spočívá v pravidelném dobití,je jedno jestli potřebujete nebo ne.Stačí jednou nedobít a výhoda napořád zmizí.Platíte plný tarif.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

Ano je to zdarma,taky jsem si objednal a nic jsem neplatil ani poštovné..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek