sofid

Je to opravdu pravda že takoví hadi vám neublíží?

Viz. video: http://www.you­tube.com/watch?v=QFat­W4tsf4E

Nejlepší odpověď
Drap

Jak vidíš, tak je to opravdu pravda. Musíš ovšem mít jisté vědomosti a starat se o něj tak jak potřebuje a vytvořit mu vhodné podmínky.

Další odpovědi
Funna

v indii se nejedovatí používají místo hlídacích psů dětí…spí s nimi v ložnici…a pokud máš doma šktrtiče, i když takových rozměrů, který je nakrmený, nemá potřebu žrát tebe, zvlášť, když je na tebe zvyklý…takže ano…pokud ho nějak nevyprovokuješ, aby se musel bránit kousancem, nic ti neudělá…