Je to ode mne slušné? Potřebuji vyřešit vážnou životní situaci a přitom mě janek66 rozesměje?

Být janek66 tak se zastydím. Chtěl jsem plakat a musím se smát. Fuj!
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/otazka-pro-muze-prejete-zene-davate-ji-letmy-polibek-co-v-tu-chvili-dela-vase-leva-ruka
xD

Odpovědi
ivysek

A čím vás rozesmál? Vždyť to byla normální otázka týkající se etikety.
Jsme Češi a máme v povaze vyrovnávat se s náročnými situacemi humorem – viz povodně a hromada vtipů o plovoucích chaloupkách 🙂